... bo w Tobie są rozwiązania i możliwości.

Jak mogę Ci pomóc?

Chętnie pomogę Ci na Twojej drodze życiowej. Jestem doświadczonym coachem, trenerem i mentorem, który pomoże Ci zrozumieć wyzwania i podjąć właściwe decyzje. Bez względu na to, czy szukasz nowych przygód, czy chcesz polepszyć swoją sytuację, obiecuję Ci towarzyszyć w drodze po cele i marzenia.

Skontaktuj się ze mną, aby odkryć swój pełny potencjał i dokonać pozytywnych zmian w swoim życiu.

Za czym tęsknisz?

e-Book

Zawsze jest jakiś taki punkt, który jednocześnie coś zamyka i otwiera.

Bezpłatny e-Book jest dobrym pomysłem na to, by to co nie uświadomione, mogło zobaczyć światło i by przyjrzeć się jakiej zmiany potrzebujesz, który obszar będzie Twoja „dźwignią”.

Pracuj ze mną

“Kiedy ktoś mnie wysłucha, mogę zobaczyć swój świat w całkiem nowym świetle i pójść dalej.” Carl Rogers

Tak, czasem wystarczy jedna sesja, żebyś zyskała nowe spojrzenie, dostrzegła największe potrzeby, wyznaczyła kierunek i ruszyła. W związku z tym mogę Ci zaoferować sesję jeden na jeden w realu lub on-line. 

Obserwując rezultaty moich klientów, widzę, że najwięcej możesz osiągnąć w efekcie całego procesu, składającego się z pakietu minimum 4 sesji. 

W swojej pracy szukam sposobów, jak dotrzeć do sedna. Czasem jest to poziom rozmowy, pytań, innym razem praca z obrazem, a jeszcze innym praca w przestrzeni.  Uwielbiam odkrywać i pokazywać różne drogi wiodące do celu, szczęścia, spełnienia. Z dużym powodzeniem łączę ze sobą coaching i trening mentalny.

Jeśli wolisz pracę w grupie, oferuję warsztaty.  Możesz uczestniczyć w pojedynczym lub całym cyklu. 

Zapraszam Cię do podróży w głąb siebie, by odkryć i poznać siebie, by żyć szczęśliwie i w pełni.

Rekomendacje

“Miałam ogromne szczęście poznać Anię przypadkowo – nieprzypadkowo. Sesje coachingowe nie były tym, co w danym momencie planowałam, a jednak moment, w którym się znalazłam – życiowe rozdroże i paraliż twórczo emocjonalny sprawiły, że nad propozycją kilku sesji nie zastanawiałam się ani chwili. To była doskonała decyzja. Ania pomogła mi się otworzyć. Dzięki jej drogowskazom uzmysłowiłam sobie to, co powinno być oczywiste, a z jakiegoś powodu nie było. Dzięki Ani odzyskałam równowagę, pewność siebie i śmiałość w dążeniu do realizacji swoich celów. Bardzo polecam każdemu”

Monika

Anna Dąbrowska

TRENER MENTALNY, COACH

 

Jestem certyfikowanym trenerem mentalnym, absolwentką akademii Jakuba B. Bączka.

Trenerem metodyki Momentum, absolwentką rocznego programu “Leaders Are Trainers” Beaty Kapcewicz.

Coachem w trakcie akredytacji ICF, absolwentką Szkoły Coachingu NOVO.

Twórczynią autorskiego programu warsztatów “Jestem Darem – Szukam, Marzę, Żyję, Oddycham, Rozkwitam”. Autorką felietonu “Jestem” w książce Ilony Adamskiej “Kobiety o kobietach, czyli cała prawda o płci pięknej”.

Skrzydła Pracownia Zmian to miejsce, które powstało z mojej pasji i misji, bycia i towarzyszenia w różnych momentach życia drugiemu człowiekowi.

Prywatnie jestem szczęśliwą żoną Piotra i mamą trzech nastoletnich córek.

pomoc psychologiczna