Kilka słów o mnie

Gdy podjęłam decyzję o zmianie mojej ścieżki zawodowej, zostałam...

Certyfikowanym trenerem mentalnym, absolwentką akademii Jakuba B. Bączka.

Trenerem metodyki Momentum, absolwentką rocznego programu “Leaders Are Trainers” Beaty Kapcewicz.

Coachem w trakcie akredytacji ICF, absolwentką Szkoły Coachingu NOVO.

Konsultantką kryzysową, ukończyłam kurs Akademii Instytutu Pozytywnej Terapii Kryzysu „Konsultant Kryzysowy. Pierwsza Pomoc Psychologiczna w kryzysie. Poziom I.”

Trenerką gry coachingowej Podróż Bohatera.

Fotografoterapeutką. Ukończyłam roczne studia podyplomowe z Fotografii w terapii i rozwoju osobistym na Akademii Górnośląskiej. 

Aktualnie...

Ukończyłam szkolenie TSR podstawowe i zaawansowane w Centrum Rozwiązań z Torunia. Przygotowuję się do podjęcia certyfikacji na terapeutę TSR.

Studiuję psychologię. Aby moje doświadczenie, wiedza były bardziej uporządkowane i ustrukturyzowane.

trening mentalny, coaching, TSR
Napisz do mnie:
Potrzebowałam poczuć się pewniej, dlatego uczestniczyłam w szkoleniach i treningach...

Depresja jako sygnał w Laboratorium Edukacji i Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.

Techniki i narzędzia pracy mentalnej z młodym zawodnikiem – psychologia sportu dzieci i młodzieży w Strefie Psychologii Sportu u Magdaleny Kaczmarek.

Mentalne przygotowanie do rywalizacji. Techniki i narzędzia pracy mentalnej z zawodnikiem pełnoletnim, również w Strefie Psychologii Sportu u Magdaleny Kaczmarek.

Kurs trenerski Nie Jesteś Oszustką – jesteś kimś więcej niż myślisz w Szkole Odwagi u Magdaleny Kluszczyk

Kurs trenerki procesu Podróż Bohaterki – droga do siebie, również w Szkole Odwagi u Magdaleny Kluszczyk.

Trening interpersonalny w nurcie teorii psychoterapii Gestalt.

Ciało. Relacje. Zdrowienie. Kurs terapii traumy oparty o neurobiologię interpersonalną u Sabiny Sadeckiej.

Główne obszary mojej pracy

Często moimi klientkami są kobiety zmęczone, zapracowane, którym brakuje pewności i wiary w siebie. Potrzebują przestrzeni na docenienie i uznanie siebie, spojrzenia pełnego życzliwości i dobra na siebie. Często potrzebują przegonić zmęczenie i odzyskać APETYT NA ŻYCIE. Chcą OBUDZIĆ W SOBIE TYGRYSA. Poczuć SIEBIE.   

Syndrom oszusta
Pewność siebie
Przekonania
Rezyliencja

Co moje klientki mówią?

Sesje, warsztaty ze mną, to ciężka praca, ale warto podjąć się tego wiedząc, że jestem obok. Często jest to praca głęboka, bardzo mocno dotykająca wstydu.

Podróż w Twoim towarzystwie była dla mnie bardzo ciekawym doświadczeniem. Gdy zaczynałyśmy nie miałam pojęcia nad czym chcę pracować, chociaż w głowie miałam dużo tematów 😉 Dzięki pytaniom i rozmowie z Tobą udało mi się określić cel do którego zmierzam. A to co było nieznane, nieoczywiste, a często zniekształcone (chociażby przez wewnętrznego krytyka, obawy, oceny itp.), stało się dla mnie nazwane. A z czymś co jest nazwane łatwiej sobie poradzić

Edyta

Dla mnie to były spotkania z odkrywaniem siebie, swoich potencjałów, możliwości. Były też realnym spojrzeniem na rzeczywistość. Co było ważne – to to, że wszystkie rozwiązania są we mnie, to ja decyduje, w którym „miejscu” jestem i że to ja mam moc sprawczą.

Dominika

To jest warsztat, który pozwala przyjrzeć się sobie, zajrzeć do wnętrza,. Zrozumieć swoje mechanizmy postepowania, pozwala pokochać siebie, zaakceptować, Mościc się tam gdzie jesteśmy lub szukać nowych dróg. Daje zachętę do życia. Dużo ciepła i wsparcia i która dostaje się od prowadzącej pozwala się otworzyć i ukochać siebie.

Gosia

Chcesz się umówić na kawę?

Tak, czasem wystarczy jedno spotkanie, jedno zdanie, jedno słowo, żeby złapać dystans, trzeźwiejsze myślenie. Zyskać nowe spojrzenie, dostrzec największe potrzeby, wyznaczyć kierunek i ruszyć. 

W każdą ostatnią środę miesiąca proponuję Ci wirtualną kawę. Zostaw swój email, żebym mogła Ci wysłać informację o dostępnych terminach. 

.