Naucz się z życzliwością, śmiałością i odwagą STAĆ PRZY SOBIE.
Bądź swoją najlepszą cheerliderką.

Wspólnie przemierzmy drogę:
- od surowości do łagodności względem siebie,
- od stania w kącie do śmiałego sięgania po swoje,
- od lęku do pewności siebie.

Anna Dąbrowska

Zyskasz pewność siebie do realizacji marzeń, które przedtem były nieosiągalne, bo bałaś się porażki, oceny, nie wierzyłaś wystarczająco w siebie. Odważnie podejmiesz się wyzwań, czerpiąc z nich wiele korzyści. Twoja wyższa samoocena przyczyni się do lepszych relacji z ludźmi. Przypomnisz sobie o sile i determinacji, którą masz, by mierzyć się z trudnościami.

Co Cię czeka w tym programie?

4 spotkania warsztatowe online, w piątki:
20 i 27 października,
3 i 10 listopada

Każdy warsztat to 3h odkrywania, przyglądania się, uczenia, spotykamy się w godzinach 18-21

Dedykowana grupa na Facebooku, tylko dla uczestniczek programu

Wsparcie podczas całego procesu

Po każdym warsztacie dostaniesz kartę pracy

"Nawet najbardziej wytrwały wewnętrzny krytyk w końcu się znudzi powtarzaniem w kółko tego samego, jeśli widzi, że wbrew jego głosowi uparcie stajemy przy sobie samej."
Natalia de Barbaro

zobacz, co o współpracy ze mną mówią moje klientki:

Odkrywanie siebie z różnych stron to proces długości ŻYCIA 🎶Cieszę się bardzo że miałam ogromną możliwość popracować z Anią - odkryć w sobie część wewnętrznego krytyka - który teraz bardziej po cichu podpowiada jak coś zauważa, a wcześniej był dosyć głośny.Cieszę się że Ania z taką czułością i szacunkiem traktuje każdego kto do niej przychodzi, akurat w pracy ze sobą to jest bardzo ważne!Jeżeli bym miała polecić to z wielką przyjemnością polecę współpracę z Anią !
Natalia
Pasja i profesjonalizm ❤ Teraz to już jestem pewna, że w życiu nie ma przypadkowych spotkań. Uczestniczyłam w warsztacie Ani i wyszłam z niego z konkretnymi narzędziami, odkryłam kolejny kawałek siebie, swoich potrzeb na tu i teraz, i zostałam od razu wyposażona w to, co potrzebne do pracy nad nimi. Polecam z całego serca. P.S. Że już nie wspomnę o cieple, zaangażowaniu i ogromnej empatii Ani 🙂 No to wspomniałam 🙂
Hania
Sesje z Anią były dla mnie bardzo owocne. Ania zadaje celne pytania, które pozwalają na głębszy wgląd w siebie, na poukładanie sobie w głowie, uświadomienie i nazwanie pewnych spraw i znalezienie rozwiązania. Aniu dziękuję ❤
Sylwia
Głos impostora nie jest tylko w Twojej głowie. Doświadczysz tego gdy posłuchasz opowieści innych uczestniczek - podobnych do Ciebie!
Kasia
To jest warsztat, który pozwala przyjrzeć się sobie, zajrzeć do wnętrza,. Zrozumieć swoje mechanizmy postepowania, pozwala pokochać siebie, zaakceptować, Mościc się tam gdzie jesteśmy lub szukać nowych dróg. Daje zachętę do życia. Dużo ciepła i wsparcia i która dostaje się od prowadzącej pozwala się otworzyć i ukochać siebie.
Gosia
Spotkania z Anią były dla mnie bardzo cennym doświadczeniem, dały mi dużo spokoju i upewniły mnie, że zmierzam w dobrym kierunku. Z Anią uporządkowałam swoje myśli, przypomniałam sobie dlaczego prowadzę własny biznes i przepracowałam niewspierające przekonania. Sesje z Anią polecam wszystkim, którzy chcą działać w zgodzie ze sobą i na własnych zasadach.
Iwona
kolejny warsztat... chwile pełne uważności, trafnych spostrzeżeń, niesamowicie wspierających metafor, życzliwości i ciepła! Ania💛 bezpieczna przystań w drodze, gdzie można znaleźć schronienie, wytchnienie, inną perspektywę, rozbudzić ciekawość, poczuć ulgę i spokój! do zobaczenia Aniu w tej podróży😊
Ewa
fotografia w terapii

"Nadszedł dzień, gdy ryzyko trwania w pąku było bardziej bolesne niż ryzyko zakwitnięcia."
Anais Nin

Uwierz w swoją wewnętrzną siłę i pozwól jej prowadzić Cię
na drodze do sukcesu i spełnienia.

Ten program jest dla Ciebie, jeśli pasuje do Ciebie minimum jedno stwierdzenie:

Nie mam siły

Nie mam wyboru

Inni osiągają sukcesy, wiedzie im się, tylko mi nie

Nie zasługuję na uznanie, docenienie

Nie zastanawiam się co czuję, za czym tęsknię, czego potrzebuję

Poprawiam swoje projekty do nieskończoności, aby były lepsze, zanim ogłoszę je światu

Nie jestem w stanie uznać swoich osiągnięć lub bardzo je umniejszam, to wszystko co robię jest takie normalne i oczywiste

Nie realizuję swojego marzenia, bo boję się porażki i nie wiem, co pomyślą o mnie inni

Mam pomysł na siebie, ale boję się, że mi nie wyjdzie

Mam tyle obowiązków, że dla mnie już nie wystarcza czasu

Nie zabieram głosu na spotkaniu, bo się wstydzę, że moja wypowiedź nie będzie dobra i ktoś mnie wyśmieje

Jestem nie dość ładna, mądra, kompetentna

Pracuję bardzo ciężko, aby nikt nie odkrył, kim jestem, że może nie jestem aż tak kompetentna, jak myślą inni

Poruszane tematy w trakcie programu obejmą ważne aspekty osobistego rozwoju i wzrostu, takie jak: sposób, w jaki postrzegamy siebie, jak możemy wzmacniać naszą pewność siebie i poczucie własnej wartości, jak rozwijać miłość własną i akceptację siebie. Będziemy również wdrażać wartościowe i praktyczne strategie pokonywania naszych lęków przed porażką i oceną innych oraz wspierania nas samych w trudnych chwilach. Dodatkowo, zagłębimy się w ważny temat zaufania do samej siebie i poznamy skuteczne sposoby na budowanie odporności psychicznej.

Zależy mi, żebyś na koniec programu:

Odważyła się wyrazić siebie z łagodnością i śmiałością

Doceniała swoja wartość i wierzyła w swoje umiejętności

Uwolniła się od przeciążenia i skutków stresu, a nauczyła się czerpać przyjemność i radość w codzienności

Tworzyła bardziej harmonijne i zrównoważone życie z trwałym szczęściem, zadowoleniem i satysfakcją.

Mam zamiar zostać Twoją osobistą trenerką:

Zauważać i doceniać każdy Twój najmniejszy krok ku większej akceptacji siebie

Kibicować i dodawać wiary, tam gdzie jej Tobie będzie brakowało

Usłyszeć Ciebie, Twoje tęsknoty i Twoje pragnienia

Dać Ci narzędzia i pozwolić ich doświadczyć z życzliwością i delikatnością

Stworzyć karmiącą przestrzeń, która sprzyja wzrostowi i przemianie

Po miesiącu pracy zobaczysz realne zmiany, co działa, co nie. A co najważniejsze będziesz wiedziała co robić dalej by wzmacniać swoje poczucie własnej wartości i budować pewność siebie.

annadąbrowska

Co zyskasz?

Spokój i dystans, zgodę na odpoczynek i przyjemność

Świadomość siebie, swoich potrzeb, wyborów, decyzji, tego co Cię osłabia, co wzmacnia

Odwagę by wyrazić siebie i większą pewność siebie

Więcej akceptacji dla siebie, zrozumienia, łagodności i samowspółczucia

Dla kogo?

- Program jest dla kobiet, którym brakuje wiary w siebie
- Czują się przemęczone i wypalone
- Utykają w drodze po swoje cele i marzenia
- Oddają prowadzenie swojemu wewnętrznemu krytykowi i syndromowi oszusta

Ten program będzie trwał prawie miesiąc czasu,
od 20 października do 10 listopada 2023

Kim jestem

Wiem, jak trudno jest zaufać sobie i odważyć się posłuchać głosu serca, powiedzieć TAK swojemu prawdziwemu Ja. Wiem również, jak łatwo jest się zgubić i zapomnieć, kim naprawdę jesteśmy. Dobrze to znam. Kiedy znalazłam się „pod ścianą”, zdałam sobie sprawę, że jestem dla siebie najcenniejsza i że mam tylko siebie. Dziś, jako trenerka mentalna i coach dla kobiet, towarzyszę im w ich drodze do siebie, do przyjmowania więcej radości i przyjemności do życia.

Pracuję z kobietami-liderkami, które porzuciły siebie dla świętego spokoju, ponieważ było to lepsze dla ich dzieci, mężów i współpracowników. Zostawiły siebie, ponieważ ich potrzeby i pragnienia nie były istotne ani konieczne, nie znalazły się na ich listach „TO DO”. Teraz tęsknią za sobą, za rzeczami, o których marzyły lata temu – za potrzebą czułości, bliskości i zrozumienia oraz inspiracji, odwagi i wytrwałości do zrealizowania tych pragnień. Często są sfrustrowane i chcą uciec od swojego codziennego życia. Wierzę, że jeśli zatrzymasz się i posłuchasz siebie, odnajdziesz swoje prawdziwe Ja. Odnajdziesz to miejsce w sobie, które jest źródłem zaufania do siebie, wiary, odwagi i czułości. Odnajdziesz siłę, energię i łagodność, aby radzić sobie z wyzwaniami i podejmować właściwe wybory i decyzje. Będziesz brać odpowiedzialność za siebie i swoje życie, i będziesz w stanie dać innym to, co już masz. Będziesz żyć szczęśliwie i mieć więcej życia w swoim życiu.

trening mentalny, coaching, TSR
Terapia TSR

Dlaczego robię ten program?

Przez wiele lat, pracując w korporacji, słyszałam: „Aniu, to ważne, mogłaś to podnieść na spotkaniu…” lub „Aniu, musisz być bardziej pewna siebie”. Jako trenerka i coach, ciągle czułam się niekompetentna, zdobywając kolejne certyfikaty, uczestnicząc w kursach, szkoleniach i ciągle przesuwając moment rzeczywistej pracy z klientem.

Dlatego teraz pomagam przezwyciężyć syndrom oszusta i oświetlam miejsca, gdzie osiadło poczucie wstydu. Przypominam Ci o Twoich skrzydłach i uczę, jak ich używać. Towarzyszę Ci w podróży do Twojego własnego TAK – w życiu, marzeniach, satysfakcji, spełnieniu…

Start: 20 października 2023 roku
Czas trwania: 4 tygodnie
Cena: 480 zł, do 30.09.2023 cena 420 zł
Ilość miejsc: maksymalnie 4 - 6 osób

Pytania i odpowiedzi

Tak wystarczy podać dane podczas zakupu.

Dostajesz link do grupy na Facebooku, gdzie będziemy sobie wzajemnie towarzyszyć w drodze, a także dostajesz maile z linkiem na potkania warsztatowe.  

Tanio, prawda? Zakładając, że korzystałabyś ze współpracy indywidualnej, to samych godzin warsztatowych jest 12… i wtedy koszt byłby 2400. Praca nad samoakceptacją, pewnością siebie, to inwestycja w Twoje życie prywatne i zawodowe. A mnie interesują Twoje rezultaty.

Program w takiej formie robię po raz drugi i od uczestniczek pierwszej edycji wiem, że ma sens.

  • 4 razy spotykamy się online na warsztacie, odpowiednio piątki: 20 i 27 października, 3 i 10 listopada w godzinach 18 – 21
  • do każdego warsztatu będzie karta pracy
  • Będę dostępna na grupie na Facebooku

Czas, byś wybierała i decydowała w zgodzie ze sobą. Koniec z teorią, staniem w miejscu i przebieraniem nogami. Zapraszam Cię do wspólnej podróży.

© Skrzydła Pracownia Zmian  | POLITYKA PRYWATNOŚCI | REGULAMIN SKLEPU