Kilka słów o mnie

Jestem...

trening mentalny, coaching, TSR

Mam poczucie, że cały czas jestem w drodze, przyjmuję różne role, spotykam wciąż nowe osoby na niej. Zawodowo za mną ponad 20-to letnie doświadczenie pracy w korporacji, a to przede wszystkim praca zespołowa, terminy, jakość, układanie procesów i zależności. Uczyłam się dokładności, wnikliwości i uważności, koncentracji, na tu i teraz. 

Przez cały czas łączyłam i łączę od 20 lat drogę zawodową z tą prywatną, byciem żoną i mamą 3 nastoletnich córek: Julii, Marty i Jagny. Jest to nieustanny czas poznawania siebie, odkrywania tego, co ważne i tego co się liczy. Moje poszukiwania rozwiązań dla siebie, tak by mieć poczucie szczęścia i spełnienia, w 2018 przybrały bardziej skonkretyzowaną formę. Zaczęłam od Akademii Trenerów Mentalnych u Jakuba B. Bączka. Poznanie jego warsztatu, modelu pracy, narzędzi i metod jakimi pracuje w sporcie i biznesie było dla mnie krokiem milowym. Dało początek, by zacząć być trenerem mentalnym i pracować na sesjach indywidualnych. Kolejnym moim mentorem była Beata Kapcewicz i jej autorskie metody pracy z grupą, które mogłam poznać i doświadczyć, podczas jej szkoły Leaders Are Trainers. To po niej, a nawet jeszcze w trakcie mogłam samodzielnie prowadzić moje autorskie warsztaty „JESTEM DAREM„. Stawiając klienta w centrum, jako eksperta od swojego życia, przyszedł czas na uzupełnienie narzędzi i poznanie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach.  By móc jeszcze efektywniej przeprowadzać klienta przez różne procesy zmian Szkoła Coachingu NOVO

Aktualnie jestem w trakcie akredytacji ICF.

Mój cel i moja misja

Pokazywanie, że w każdej sytuacji jest wybór. Czasem możemy zmienić działanie, czasem nasze nastawienie, a czasem jedynie uznać, że tak jest… Akceptacja. Akceptacja siebie, innych, tego co dzieje się w życiu każdego.  Dostrzeżenie, uznanie tego, to nie założenie ręki na rękę, nogi na nogę, a początek zmiany…

Moja pasja

Uwielbiam momenty AHA moich klientów podczas spotkań jeden na jeden oraz warsztatów. Cieszy mnie, gdy mogę im towarzyszyć w odkrywaniu ich zasobów, tego co dla nich ważne, czy procesie podejmowania przez nich decyzji.  Wiadomości o zmianach, które wprowadzają w  życie, odniesionych sukcesach cieszą najbardziej.  

Rekomendacje

Na koniec procesu coachingowego, pytam moich klientów:Najważniejsza korzyść jaką odniosłem dzięki coachingowi z Anią, to .....

„Przełamanie się w umawianiu sesji do praktyki. Sesja z Anią okazała się krokiem milowym, za co Ci serdecznie Aniu dziękuję

Krzysztof

„Dzięki spotkaniom coachingowym z Anią „dokopałam „ się do tego czego tak na prawdę chcę.. jaki cel jest dla mnie realny i możliwy do osiągnięcia. Uświadomiłam sobie jakie mechanizmy kierowały mną i dlaczego blokowały wcześniej zaplanowane kroki do zmiany. We wdrażaniu zmiany u mnie przeszkadzało przyzwyczajenie i utarte ścieżki myślenia; a wystarczyło dać sobie czas na refleksje, zmienić perspektywę i okazało się, że istnieją alternatywne rozwiązania. Na sesjach z Anią jest pełna mobilizacja i wzięcie odpowiedzialności za siebie, łatwiej jest zaufać, nazwać swoje indywidualne ograniczenia, wątpliwości, przemyślenia. Dzięki nim wypracowałam sposoby, które wzmacniają moją motywację i dają duże poczucie wolności.”

Aneta

„Najważniejsza korzyść jaką odniosłam dzięki coachingowi z Anią: Ania dała mi bardzo dużo akceptacji i zrozumienia. Słuchała z uwagą i potrafiła z tego co mówiłam zwrócić mi uwagę na dobre rzeczy które mówiłam i myślałam o sobie. Dzięki spotkaniom z Anią zaczęłam odbudowywać swoje poczucie wartości, poznawać siebie i lepiej siebie rozumieć. Zaczęłam akceptować siebie i zaczęłam się uczyć wybaczać sobie. Drugą bardzo ważną korzyścią było to że Ania towarzyszyła mi w stawieniu czoła mojej największej zmorze, czyli lękom. Słuchała o moich lękach a potem w rozmowie i podczas ćwiczeń towarzyszyła mi w dobieraniu się do nich i rozbrajaniu ich. Ania zwróciła mi też uwagę jak ważna jestem/powinnam być sama dla siebie i że nie podlega w ogóle dyskusji, że za siebie samą trzeba walczyć. Wspierała mnie w trudnych sytuacjach/ momentach w życiu. Co było bardzo ważne w tamtym czasie bo nie jestem pewna czy sama potrafiłabym je unieść. Spotkania z Ania były urozmaicone ćwiczeniami, co bardzo mi odpowiada bo łatwiej mi potem zapamiętać przekazywaną treść. Ton głosu Ani spokojny, ciepły, ale stanowczy pomagał mi wielokrotnie stanąć do pionu, gdy się już rozsypywałam. Polecam serdecznie. Jest to osoba, która pracuje całym sercem.”

Małgorzata

Co mogę zrobić dla Ciebie?

Mogę pomóc Ci zobaczyć, jakie masz możliwości, rozwiązania.Mogę towarzyszyć Ci w procesie Twoich zmian, osiąganiu nowych efektów.Czy jesteś gotowy podjąć decyzję?

Możemy próbować rozwiązywać sami swoje problemy, możemy stać pod ścianą i zupełnie tego nie widzieć,, możemy kręcić się w kółko i ciągle powtarzać te same schematy

Możemy czuć się samotni, albo chcieć zmienić wszystkich dookoła, zapominając o tym, że wpływ mamy tylko na siebie i swoje myślenie, i decyzje. 

Chciałabym Cię zaprosić, na sesję ze mną lub warsztaty, niczym do restauracji, gdzie zamiast konkretnego serwowanego dania, byłby szwedzki stół. A Ty możesz obejrzeć z różnych perspektyw wystawione potrawy, zobaczyć, na które danie masz ochotę i dokonać wyboru. 

Przyjmujesz zaproszenie?

W różnych momentach, zwłaszcza tych trudnych sięgam po tego workbooka. Powstał on w momencie, kiedy bardzo mocno doświadczyłam paraliżu w swoich działaniach. Wiedziałam co, jak i… i na tym się kończyło. Potrzebowałam szablonu, jasnej struktury tabelki, gdzie mogłabym zapisywać to co najważniejsze. Polecam Ci pracę z nim, zobacz jak wpłynie na Twoje życie.